top of page

 12 жовтня 2021 року у нашій школі відбулося засідання МО гуманітарного циклу в дистанційному форматі за темою "Проєктування педагогічної діяльності як засіб становлення ключових компетенцій суб’єктів освітнього простору". 

Screenshot (2).png

Christmas Card Exchange Project

Другий рік поспіль учні школи №12 приймають участь в міжнародному проекті «Christmas Card Exchange Project». Завдання проекту (обмін різдвяними листівками) полягає в тому, щоб учні створили святкові листівки або листи для інших учнів-учасниць з різних країн. Мета проекту - допомогти учням стати громадянами світу, вивчаючи культуру та традиції інших країн-партнерів.
Цього року ми в групі з Escola EB2,3 Abel Salazar (Portugal), Shrewsbury High School (United States, Massachusetts), National Yuanlin Home-Economics and Commercial Vocational Senior High School (Taiwan).
Всі учні відповідально поставилися до виготовлення листівок, проявили свою креативність, гарно та з натхненням написали листи. Сподіваємось, що наші гарні листівочки отримають вчасно (до Різдва). Найактивніші учні проекту: Жук Катерина, Жук Орина, Платоничев Павло, Марнопольська Вікторія, Сорокіна Альона, Пастушенко Дана, Очеретяна Олена, Герасимова Юлія, Адамчук Павло, Шмаленюк Поліна, Оліфір Діана.

Новини

90667650.jpg

Які саме слова з наголосами треба вивчити для ЗНО? Це питання завжди мучило старшокласників, адже відповіді на нього досі не було… В українській мові є більш ніж 250 тисяч слів, і знати правильні наголоси всіх-всіх не під силу нікому.

І нарешті… чудова новина! У новій програмі для ЗНО 2020 року є список слів з наголосами, а отже, тільки вони можуть бути в завданнях тестів у 2020 році.

Нас оточує неймовірна кількість інформації: у школі, вдома, на вулиці, в Інтернеті. Як тут не забути про важливе?Особливо коли ти – одинадцятикласник, якому треба скласти ЗНО з трьох-чотирьох предметів і мати хороші оцінки в школі. А ще й потрібен час для розваг, чи не так? 
Сьогодні ми пропонуємо наші поради для навчання, що допоможуть зекономити час і запам’ятати гори інформації, які звалилися на плечі старшокласника (чи студента), надовго й без зайвих зусиль.

Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України перелік візуальних об’єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.

Перелік візуальних об'єктів складено відповідно до вимог чинної програми зовнішнього оцінювання з історії України.

При підготовці до ЗНО важливо проходити позаминулі тестові завдання, бо це спонукає роботу мозку,  матеріал краще запам'ятовується. На Ютуб каналі ви зможете переглянути пояснення до відповідей на запитання минулих років. Всього кілька хвилин на день наблизять вас до успішного складання ЗНО з Історії України, але не забувайте осмислювати те, про що дізналися з кожної теми. Посилання на відео пояснення нижче.
bottom of page